Za dobu, co dodáváme prskavky a vánoční balíčky jsme mnoho nápadů našich zákazníků proměnili v realitu.

Nebojíme se netradičních dárků v netradičních baleních. Stejně jako zvládneme netradiční tvary prskavek.  U obalů prskavek zvládneme i netradiční papíry od recyklovaného papíru až přes luxusní probarvené kartony. 

Milujeme stužky ať už papírové nebo atlasové. Nesnášíme plast. Je pravda, že stahovací plastové mašle a kokardy jsou navázané rychleji. Ale ty na našich balíčcích nikdy nenajdete. Za tu dobu co balíme balíčky jsme navázali téměř  40 tisíc mašliček. Máte balíčky a nemáte dostatek šikovných párů rukou, které by vám stužky navázaly na vaše balíčky?  My vám stužky na vaše dodané balíčky navážeme.

Potřebujete zcela jiné krabičky, nebo chcete něco úplně jiného?  Občas balíme zcela netradičně.  Balíček Hurá na kapra dodávaný v síťovce.  Proč ne?  Máme rádi, když zákazníci berou vánoční dárky s humorem.  Rádi občas děláme vánoční dárky, které nevypadají moc tradičně. Hasicí přístroje není zrovna tradiční vánoční dárek, to je pravda. Ale překvapení je a občas potřeba.

Nebojte se. Popusťte uzdu fantazii, hrajte si s nápady.  Zavolejte nebo napište a podělte se s námi o nápad.  Najdeme správnou cestu.

 

 

 

Máte nápad právě teď? 

 

poptavka v44

 

Realizace mnoha nápadů má limity. Jedním z největších limitů  je čas. Netradiční řešení a zakázková výroba chtějí svůj čas. A někdy je potřeba času opravdu hodně.  

Štěstí přeje nejrychlejším!

 

View the embedded image gallery online at:
https://beta.prskavky.com/index.php/tipy#sigProIdbc0b831dfd