.Aaa

Máme dlouholeté zkušenosti s kompletací balíčků a řadu osvědčených dodavatelů, krabiček stužek i výplní balíčků. Všechny naše komponenty pro balíčky jsou výhradně od českých výrobců.

 

vanocni balicky na zakazku

 

Naše základní balíčky vycházejí z přírodního ladění. Proto používáme krabičky z nebělené lepenky, přírodní dřevitou vadu a přírodní papírové stužky (rafie).

 

Stužky

Na balíčky nejčastěji používáme papírové rafie. Naši nejoblíbenější vánoční červenou barvu lze vyměnit za jinou z 12 dostupných barev, tak aby barva ladila s vaší firemní grafikou. Papírová rafie je oblíbená pro svůj přírodní vzhled a dobrou cenu

Atlasové stužky dodají vaším balíčkům eleganci. Atlasové stužky jsme schopni dodat v mnoha barevných odstínech a šířkách. U stužek platí pravidlo čím větší balíček, tím širší stužka. Jsme schopni balíčky ozdobit stužkami až do šíře 60mm.

 

Krabičky

Máme nejraději přírodní nebělený karton. Pokud pro vás přírodní styl není ideální stačí vybrat bílé nebo barevné krabičky. Případně pro vaše specifická přání můžeme vyrobit velmi netradiční balení.

 

Výplň balíčků

Ze všech zkoušených materiálů se nám za mnoho let praxe nevíce osvědčila přírodní dřevitá vata.


Obsah balíčků

Obsah balíčků je čistě na vašem přání. Balíček vám dokážeme sestavit z tradičních vánočních produktů. Rádi ke standardním produktům přidáme váš produkt nebo nějaký netradiční kousek.